Reference

Petra Smejkalová

Perfektni servis, schopnost nalézt řešení i tam kde prakticky neexistuje, profesionalita, empatie. Vše precizně zajištěno. Reality indeed mužů jen doporučit a ještě jednou poděkovat paní Veronice Křečkove za její přístup, rady, ochotu i chuť se společně zasmát při řešení neobvyklých situaci.

Jakub Nováček

Profesionální, přátelský a nenucený přístup, 100% servis, vše bylo vyřízeno za nás. A to od sjednání hypotéky v bance až po obcházení všech úřadů. Zkrátka koupě nemovitosti bez starostí a hlavně v klidu. Můžu jen doporučit. Pokud bych v budoucnu řešil další koupi či prodej nemovitosti, tak jedině přes Reality indeed.

Klára Bendová

"Přes paní Křečkovou jsem prodávala byt a rozhodně můžu jen a jen doporučit.

Její jednání, od první schůzky až po předání bytu, bylo na profesionální úrovni, skvělá komunikace, empatický přístup a vše vyřídila za mě. O nic jsem se nemusela starat.

Ráda bych vyzdvihla profesionálního fotografa a veškerý servis spojený s prodejem bytu."

Jan Kolman

“Velice kladně hodnotím profesionální přístup při prodeji bytu. Skvělé nápady, zejména natočení videa ve skvělé kvalitě a osobní jednání od první schůzky, kde hlavní prioritou bylo co nejmenší časové vytížení zákazníka (termíny, prohlídky bytu, administrativa na úřadech)-vše vyřízeno za mě. Děkuji zejména Tomášovi Novotnému a jednoznačně doporučuji nejen známým tuto realitní kancelář.”

Tomáš Knotek

"Profesionální a přátelský přístup od prohlídky bytu- Tomáše Novotného, přes pomoc s financováním- Jakubem Křečkem, až k samotné koupi a předání bytu. O vše postaráno za nás. Realitní kancelář můžu jen doporučit." 

Věra

“REALITY INDEED = vskutku dobrá volba realitních služeb • perfektní servis spojený s prodejem bytu, založený na profesionalitě, empatickém přístupu, ochotě a skvělé komunikaci •” 

Dagmar Balcarová

“Přes pana Novotného jsme prodávali rodinný dům. Jeho jednání bylo velmi na úrovni, přistupoval k prodeji spolehlivě a ochotně. Rodinný dům jsme prodali velmi rychle a vše za nás pan Novotný vyřídil. Neměli jsme s prodejem žádnou starost ani problém.”