O nás

Velmi dobře si uvědomujeme, že prodej nebo nákup nemovitosti, může být pro Vás jednou z největších finančních transakcí v životě.
Tak také ke každému obchodu i přistupujeme. Děláme naši práci s tím největším nasazením, o čemž jasně vypovídají naše výsledky a hodnocení od našich klientů.

Spolehlivost, důvěra, nasazení nebo férové jednání… Říkáte si, že v dnešní době je těžké nalézt makléře, který všechny tyto, pro nás, klíčové hodnoty respektuje? Zakládáme si na dobře odvedené práci a všechny výše jmenované hodnoty jsou nám vlastní. Velmi dobře si uvědomujeme, že našim největším bohatstvím nejsou peníze, ale doporučení a důvěra, kterou v nás vkládáte.
Prodej nemovitostí se věnujeme pátým rokem. V roce 2020 jsme se rozhodli, že nastal ten správný čas a založili jsme společnost Reality indeed. V kombinaci se znalostmi z oboru financí jsme pro Vás partnerem, který zajistí kompletní servis (odkaz na Služby) týkající se prodeje nemovitosti – od samotného prodeje, až třeba po vyřízení hypotečního úvěru či dodání podkladů katastru nemovitostí nebo daňového poradenství.