Pronájem novostavby dvoupokojového bytu

PRONAJATO

Hledáte byt k pronájmu? Jste nároční? V tom případě pro vás máme byt, který všechny vaše požadavky bude splňovat. Moderní, světlý, dvoupokojový byt v perfektní lokalitě hledá své nové nájemníky. Kuchyně na míru s vestavnými spotřebiči, podlahové vytápění v koupelně, otevírání dveří pomocí čipu či prostorný sklep přímo na patře. Byt je  plně vybavený (po domluvě s předchozím nájemníkem je možnost odkupu části vybavení).

Byt se skládá z obývacího pokoje propojeného s kuchyní, samostatného ložnice, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Dostatek úložného prostoru nabízí sklep přímo na podlaží vedle bytové jednotky

Pronájem novostavby dvoupokojového bytu

Pronájem novostavby dvoupokojového bytu
Pronájem novostavby dvoupokojového bytu

Základní škola

Školka

Víceúčelové hřiště

Novostavba

Nadstandardní vybavení

Ihned k nastěhování

Pokud vás byt zaujal, doplníme ještě, že v blízkosti bytu se nachází škola, školka, víceúčelové hřiště a zastávka MHD. Zároveň uvítáte, že bytový dům se nachází ve slepé ulici, tudíž je tu klid a automobilový provoz je minimální. Tato lokalita je tak ideální jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro starší občany, kteří si potrpí na klid a soukromí. 

Byt je volný k nastěhování ihned. Náklady na bydlení jsou 15.000 Kč nájemné + zálohy na teplo 1.500 Kč, zálohy na vodu 500 Kč a internet 450 Kč, které budou na konci roku vyúčtovány dle skutečnosti. Elektřina bude přepsána na nájemníka. Vratná kauce činí 30.000 Kč. Budeme se na vás těšit na prohlídce.

Chcete i vy pronajmout nemovitost?