Pronájem exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích

Cena: 25 000 Kč

Hledáte pronájem bytu pro svoji rodinu? Jste nároční? V tom případě pro vás máme novostavbu, která všechny vaše požadavky bude splňovat. Moderní, světlý, třípokojový byt v nové zástavbě čeká právě na vás. 

Bezúchytková kuchyně na míru s vestavnými spotřebiči, otevírání vstupních dveří pomocí čipu, vlastní garážové stání, dva sklepy a mnoho dalšího. Pojďte se s námi podívat na prezentaci toho výjimečného bytu.

Byt se rozprostírá na 74 metrech čtverečních a je umístěný v 1. patře bytového domu. Bydlení je orientováno na jih a kromě obytného prostoru má k dispozici také prostorný balkon (8,5 m2) a sklep umístěný přímo na patře ( 3,5 m2). 

Do bytu se dostanete pohodlně z prostor garáží umístěných v přízemí domu. Na vlastním garážovém místě o velikosti 17 m2  pohodlně zaparkujete i opravdu velké auto. K uskladnění méně potřebných věcí (jako jsou např. pneumatiky či nářadí) skvěle poslouží sklep o velikosti 2 m2 umístěný přímo vedle parkovacího místa. Ve sklepě naleznete i elektrickou zásuvku, takže ani dobití elektrokola nebo koloběžky nebude problém. Z garáží se pak dostanete suchou nohou přímo k výtahu či schodišti. Pokud vlastníte  více než jeden automobil, určitě vás potěší i naprosto bezproblémové parkování před a nebo za domem.

No a to nejlepší na konec – žádné stěhování nábytku! Byt je kompletně vybavený a vám tak stačí sbalit tašky a začít bydlet.

Novostavba

Elegantní a luxusní interiér

Lokalita

ZŠ a MŠ

500 m

MHD

450 m

Víceúčelové hřiště

350 m

Pokud vás byt zaujal, doplníme ještě, že v blízkosti bytu se nachází škola, školka, víceúčelové hřiště a zastávka MHD. Tato lokalita je tak ideální jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro starší občany, kteří si potrpí na klid a soukromí. 

Prohlédněte si také tento byt virtuální prohlídkou!

Cena pronájmu bytu vč. garážového parkovacího místa je 25.000 Kč/ měs. + záloha 5.000 Kč/ měs. energie a poplatky, kauce činí 50.000 Kč a provize 25.000 Kč + DPH.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Domluvte si prohlídku vašeho nového bydlení