Pronájem novostavby bytu 3+kk v lokalitě "Na Kopcích"

PRONAJATO

Hledáte byt k pronájmu? Jste nároční? V tom případě pro vás máme byt, který všechny vaše požadavky bude splňovat. Moderní, světlý, třípokojový byt v perfektní lokalitě hledá své nové majitele. Kuchyně na míru s vestavnými spotřebiči, podlahové vytápění v koupelně, otevírání dveří pomocí čipu či prostorný sklep přímo na patře. Přesně tento byt čeká na nové nájemníky!

Pronájem novostavby bytu 3+kk v lokalitě "Na Kopcích"

Kuchyňská linka na míru

Moderní koupelna s vanou

Pronájem novostavby bytu 3+kk v lokalitě "Na Kopcích"
Pronájem novostavby bytu 3+kk v lokalitě "Na Kopcích"

Výhled vás okouzlí

Novostavba

Jedná se o novostavbu bytu ve vysokém standardu. Byt tak uspokojí i ty nejnáročnější.

Nastandardní vybavení

Kuchyňská linka na míru vč. vestavných spotřebičů, podlahové vytápění, prostorný balkon nebo sklep na patře. To vše čeká na nové nájemníky.

K nastěhování od 1.8.2022

Byt je připravený pro svého nájemníka od 1.8.2022.

ZŠ a MŠ

500 m

MHD

450 m

Víceúčelové hřiště

350 m

Pokud vás byt zaujal, doplníme ještě, že v blízkosti bytu se nachází škola, školka, víceúčelové hřiště a zastávka MHD. Zároveň uvítáte, že bytový dům se nachází ve slepé ulici, tudíž je tu klid a automobilový provoz je minimální. Určitě potěší i naprosto bezproblémové parkování. Tato lokalita je tak ideální jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro starší občany, kteří si potrpí na klid a soukromí. 

Byt je volný k nastěhování od 1.8.2022. Náklady na bydlení jsou 15.000 Kč nájemné + zálohy na energie. Vratná kauce činí 30.000 Kč, provize 15.000 Kč + DPH. 

Budeme se na vás těšit na prohlídce.

Chcete i vy pronajmout nemovitost?