Pronájem novostavby bytu 3+kk v lokalitě "Na Kopcích"

PRONAJATO

Hledáte byt k pronájmu? Jste nároční? V tom případě pro vás máme byt, který všechny vaše požadavky bude splňovat. Moderní, světlý, třípokojový byt v perfektní lokalitě hledá své první majitele. Kuchyně na míru s vestavnými spotřebiči, podlahové vytápění v koupelně, otevírání dveří pomocí čipu či prostorný sklep přímo na patře. Přesně tento byt čeká na své první nájemníky!

Pronájem novostavby bytu 3+kk v lokalitě "Na Kopcích"

Kuchyňská linka na míru

V opravdu prostorné kuchyňské lince vyrobené na míru každá hospodyňka ocení maximální využití ukládacích prostor! V lince najdete všechny nejmodernější spotřebiče (vestavná trouba, indukce, myčka, lednice s mrazákem, digestoř).

Moderní koupelna s vanou

I v koupelně oceníte dobré uspořádání. Naleznete zde vanu, ale i místo pro pračku a sušičku. V zimních večerech pak oceníte podlahové vytápění. Samozřejmostí je oddělená toaleta.

Pronájem novostavby bytu 3+kk v lokalitě "Na Kopcích"
Pronájem novostavby bytu 3+kk v lokalitě "Na Kopcích"

Výhled vás okouzlí

Tento byt s východní orientací Vás okouzlí svým dechberoucím výhledem ze všech pokojů do přírody. Prostorný balkon skýtající dostatek soukromí pak vybízí k posezení se sklenkou vína při letních večerech či s kávou při ranní snídani.

Novostavba

Jedná se o novostavbu bytu ve vysokém standardu. Byt tak uspokojí i ty nejnáročnější.

Nastandardní vybavení

Kuchyňská linka na míru vč. vestavných spotřebičů, podlahové vytápění, prostorný balkon nebo sklep na patře. To vše čeká na nové nájemníky.

Ihned k nastěhování

Byt je ihned připravený pro svého prvního nájemníka!

ZŠ a MŠ

500 m

MHD

450 m

Víceúčelové hřiště

350 m

Pokud vás byt zaujal, doplníme ještě, že v blízkosti bytu se nachází škola, školka, víceúčelové hřiště a zastávka MHD. Zároveň uvítáte, že bytový dům se nachází ve slepé ulici, tudíž je tu klid a automobilový provoz je minimální. Určitě potěší i naprosto bezproblémové parkování. Tato lokalita je tak ideální jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro starší občany, kteří si potrpí na klid a soukromí. 

Byt je volný k nastěhování ihned. Náklady na bydlení jsou 13.000 Kč nájemné + zálohy na energie (3.000 Kč), které budou na konci roku vyúčtovány dle skutečnosti. Vratná kauce činí 30.000 Kč, provize RK 13.000 + DPH. 

Budeme se na vás těšit na prohlídce.

Chcete i vy pronajmout nemovitost?