Prodej rodinného domu k rekonstrukci v Šebkovicích

PRODÁNO

Nabízíme Vám k prodeji zděný, částečně podsklepený, rodinný dům o dispozici 3+1 v malebné obci Šebkovice, jehož historie se píše již od roku 1904. Dům je řešený jako přízemní a má obytné 1. NP. Dům se skládá se dvou vzájemně propojených částí. Vstup je z uliční části a začíná vstupní chodbou, vpravo od chodby je vstup do spíže a na WC. Dále se z chodby vstupuje do dvora, hobby dílny a skladu potravin. Vedle tohoto vstupu jsou schody do 1. PP, kde se nachází technická místnost. Místnost současně slouží jako sklad paliva. V prostoru dvora je pak vstup do prádelny, kde je umístěný plynový kondenzační kotel ústředního vytápění s boilerem na zásobu teplé vody (50 l). Vpravo z chodby je vstup do druhé části domu, která začíná vstupní chodbou, pokračuje vstupem do kuchyně a obývacího pokoje. Vpravo z chodby je vstup do koupelny, pokoje a ložnice..

V roce 1978 byla k domu přistavěna zděná garáž se stáním pro jedno osobní vozidlo.

Poslední dílčí rekonstrukce byla provedena v roce 2013- výměna rozvodů vody a kanalizace, nová koupelna včetně obkladů a dlažeb, výměna zařizovacích předmětů, nové WC. Dále byla provedena výměna těles ústředního vytápění. V roce 2011 byl proveden repas dřevěných špaletových oken, kdy k vnějšímu křídlu byla provedena montáž izolačních dvojskel. Dům má pravidelnou údržbu a je bez poškození v průměrném technickém stavu.

Historie domu

od roku 1904

Třebíč

13 km

K rekonstrukci

Dům je napojený na elektro rozvod, na obecní vodovod a zemní plyn, dále je zde vlastní studna.

Obec Šebkovice se nachází cca 13 km od Třebíče. Z turistického a geografického hlediska patří Šebkovice do širší oblasti Českomoravské Vysočiny. Pouhých 8 min od obce se nachází vinařství Sádek nebo zámek Jaroměřice nad Rokytnou. V obci se nachází obecní úřad, prodejna potravin, ZŠ a MŠ nebo pošta. Volný čas můžete trávit velkém na sportovním hřišti.

Možnost finanční a právní konzultace a zajištění financování nemovitosti je samozřejmostí.

Chcete i vy prodat nemovitost?