Prodej novostavby rodinného domu v Šebkovicích

Cena: 9 490 000 Kč

Rodinný dům, který je téměř před dokončením, hledá své první majitele!

V krásné vísce Šebkovice, pouhých pár km od Třebíče či Moravských Budějovic, právě prodáváme tuto krásnou novostavbu rodinného domu. Jedná se o cihlový dům, jehož stavba započala v roce 2019. Nyní se nachází těsně před dokončením – ve vrchním podlaží chybí již pouze kuchyňská linka, ve spodním podlaží zbývá dokončit podlahové krytiny, koupelna a případně sádrokartonové stropy. 

V prvním nadzemním podlaží, které je řešené dispozičně jako 4+kk, se nachází vstupní hala se šatnou, dva dětské pokoje, ložnice s vlastní šatnou, koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaleta, technická místnost se zázemím pro krb, kuchyně se spíží a obývací pokoj, ze kterého je vstup na krásnou terasu. V celém podlaží je podlahové vytápění a vinylová podlaha. Z technické místnosti je také vstup na půdu a do přízemního podlaží.

Přízemní podlaží je dispozičně řešené jako 3+kk. Původní záměr majitele bylo toto podlaží využít pro trávení společného času – ať již v sauně, posilovně nebo “party místnosti”., do které by se vešlo určitě spousta přátel. Přízemí lze ale také využít třeba k rozšíření stávajícího domu, jako další bytovou jednotku či k podnikání. Vytápění je zde řešeno radiátory. Kutilové také ocení dílnu, která se nachází též v tomto podlaží a je přístupná zvenku.

Dům je postavený z kvalitních 50cm cihel značky Heluz (dům se již nebude zateplovat). Dům je připojený na obecní vodu, kanalizaci, elektřinu, dále je zde 30metrový vrt a vytápění tepelným čerpadlem. Na zahradě se nachází nádrž na dešťovou vodu o objemu 9 m3 s trativodem. Okna jsou plastová trojskla, na domě je příprava k instalaci kamerového systému. V garáží jsou vrata s elektrickým pohonem značky Trido.

Celý dům si můžete pohodlně projít díky virtuální prohlídce.

Prodej novostavby rodinného domu v Šebkovicích

Celé vrchní podlaží je připraveno k nastěhování. Chybí dodělat pouze kuchyňskou linku. Abyste si dovedli prostor lépe představit, nachystali jsme vizualizace, které navodí tu správnou domácí atmosféru.

Dům z pohledu od silnice vypadá jako klasický rodinný bungalov. Nenechte se ale zmást, z pohledu od zahrady je to opravdu velký dům, který skrývá spoustu místa a možností, jak jej využít. Díky jižní orientaci je dům krásně prosvětlený.

Prodej novostavby rodinného domu v Šebkovicích
Prodej novostavby rodinného domu v Šebkovicích

Přízemní podlaží je připraveno k dokončení. Chybí položit podlahovou krytinu, obložit koupelnu obklady a sanitou, případně dodělat sádrokartonové podhledy – stropy. Interiérové dveře jsou již zakoupeny a připraveny k osazení. Je jen na vás, zda si rozšíříte bydlení, vytvoříte zázemí pro akce s rodinou či přáteli, nebo prostor využijete jako další bytovou jednotku či prostory k podnikání.

Velikost pozemku nabízí dostatek prostoru pro splnění všech vašich požadavků a snů, které jste kdy o své zahradě měli. Zároveň poskytuje dostatek soukromí, protože se stavba nachází v klidné lokalitě na okraji obce.

Prodej novostavby rodinného domu v Šebkovicích

Moravské Budějovice

10 km

Třebíč

12 km

Jaroměřice nad Rokytnou

8 km

Cena zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte si s námi domluvit prohlídku a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně.

Na prohlídce se na vás bude těšit Ing. Veronika Křečková.

Domluvte si prohlídku vašeho nového bydlení