Prodej rodinného domu v Hodově

PRODÁNO

V krásné vesnici Hodov právě nabízíme k prodeji rodinný dům určený k rekonstrukci. Tento dům disponuje dvěma staveními – hlavním domem o velikosti 4+1 a vejměnkem o velikosti 1+1. Dům, dříve sloužící jako hospodářské stavení, nabízí na pozemku spoustu dalších prostor v podobě garáže, stodoly nebo původních chlévů. Nabízí tak možnost tyto prostory přeměnit například v dílnu, letní kuchyň s posezením a mnoho dalšího. Dům je připojený na všechny inženýrské sítě.

Prodej rodinného domu v Hodově

Soukromí

Čerstvý vzduch, klid venkova a obklopující zeleň si prostě zamilujete. Navíc díky umístění jednotlivých budov a prostornému pozemku nebudete mít o soukromí nouzi.

Nevyužitý potenciál

Jste kutil? Hledáte místo pro vaši dílnu? Nebo potřebujete dostatek skladovacích prostor? Rádi pořádáte oslavy a chtěli byste mít k dispozici místo, kde se můžete potkávat se svými kamarády? Tato krásná stodola má nepřeberný počet možností, jak ji můžete využít.

Prodej rodinného domu v Hodově
Prodej rodinného domu v Hodově

Velkorysý prostor

Vstup do domu je ze severní strany, zahrada je orientována na jih a dostupná ze dvou stran. Celková rozloha pozemku vás nadchne. Téměř 2700 metrů čtverečních poskytuje už dostatečný prostor pro splnění vašich snů o bydlení a zajišťuje dostatek soukromí.

Hodov a jeho okolí

Malá vesnice Hodov ležící v jihovýchodní části Českomoravské vrchoviny má skvělé umístění. Nachází se pouhých 10 min od Velkého Meziříčí (sjezd dálnice D1) nebo 15 min od Třebíče. Ač je Hodov malou vesničkou, najdete zde prodejnu smíšeného zboží, mateřskou školu, autobusovou zastávku, poštu nebo místní hospůdku.

Prodej rodinného domu v Hodově

Soukromí

Pozemek

2687 m2

Skvělá dostupnost

Velké Meziříčí

10 min

Brno

45 min

Třebíč

15 min

Chtěli byste si dům projít ještě jednou a více zblízka? Domluvte si s námi prohlídku. 

Cena domu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?