Prodej bytu 3+1 v oblíbené části Hradce Králové

PRODÁNO

Prosluněný cihlový byt s lodžií o velikosti 81,5 m2 a dispozici 3+1, obklopený zelení a lesem, najdete ve druhém patře na ulici Mrštíkova v Hradci Králové. Pokud máte rádi prostor a světlo, tento byt si zamilujete. Slunce sem svítí prakticky celý den, navíc vás nečeká nudný výhled na paneláky, ale do vnitrobloku – parku osázeného listnatými stromy. 

Tento slunečný byt je aktuálně v dobrém, ale původním stavu, a tak čeká, až si jej upravíte a zabydlíte podle svých představ. Jak by byt mohl vypadat po rekonstrukci si můžete hravě představit i díky našim připraveným vizualizacím, díky kterým si můžete pomocí sliderů prohlédnout stav “před a po”.

V bytě se nachází ložnice, dětský pokoj, kuchyně se spíží a obývací pokoj, ze kterého je přímý vstup na prostornou lodžii. Ze všech těchto místností je krásný výhled na park. V koupelně se kromě pračky nachází rohová vana, toaleta je oddělená. V chodbě jsou vestavné skříně, čili dostatek úložných prostorů, kterých v bytech není nikdy dost.

Prodej bytu 3+1 v  oblíbené části Hradce Králové

Vše důležité poblíž

Ať už jste sportovně založeni a máte rádi venkovní sportoviště, workoutové hřiště, tenisový areál, bazén, zábavní centrum, koně, procházky krásnou přírodou, nebo vás láká bydlení se skvělou občanskou vybaveností a dostupností do centra města, tato lokalita vám bude vyhovovat. Nabízí totiž vše v jednom. Vybere si opravdu každý.

Sluníčko po celý den

Sluníčko vám do všech obytných místností bude svítit po celý den díky jižní orientaci bytu. Příjemný pocit pak podtrhne výhled do přilehlého parku.

Prodej bytu 3+1 v  oblíbené části Hradce Králové

ZŠ a MŠ

200 m

Centrum města

4 km

Obchod

150 m

Klidná hradecká čtvrť Malšovice je blízko centra, zároveň je to odsud jen kousek k řece Orlici, nebo do lesa, kam můžete kdykoli vyrazit s dětmi na výlet. V okolí také vedou turistické i cyklistické stezky. Co ocení všichni rodiče i jejich děti, je blízkost několika venkovních hřišť, sportovišť, tenisového areálu či základní školy s bazénem. A také dostupná parkovací místa.

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?