Prodej novostavby bytu 2+kk na Kopcích

PRODÁNO

Hledáte nový, světlý, moderní a nízkonákladový byt k prodeji? V tom případě pro vás máme byt, který všechny vaše požadavky bude splňovat. Tento dvoupokojový byt, který ještě voní novotou, je v perfektní lokalitě a právě hledá nové majitele. Kuchyně na míru s vestavnými spotřebiči, podlahové vytápění v koupelně, otevírání dveří pomocí čipu či prostorný sklep přímo na patře. Přesně tento byt čeká na nové majitele.

Byt se rozprostírá na 47 metrech čtverečních a je umístěný ve 2. patře bytového domu. Bydlení je orientováno na jihozápad a kromě obytného prostoru má k dispozici také prostorný balkon (3 m2) a sklep umístěný přímo na patře (3 m2). Určitě vás potěší i naprosto bezproblémové parkování před a nebo za domem.

Prodej novostavby bytu 2+kk na Kopcích

Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linka vyrobená na míru s vestavěnými spotřebiči byla navržena tak, aby i na relativně malém prostoru vzniklo místo pro spíž či dostatek pracovní plochy.

Světlo v hlavní roli

Dostatek světla v interiéru v kombinaci s moderními světlými prvky vytváří příjemné prostředí. Z obývacího pokoje je pak přímý vstup na balkon, kde si v létě užijete krásně strávené chvilky.

Prodej novostavby bytu 2+kk na Kopcích
Prodej novostavby bytu 2+kk na Kopcích

Perfektní lokalita ve slepé ulici

Umístění tohoto bytu je jedinečné. Bytový dům se nachází kousek od centra města, ale hned za domem je překrásné prostředí okolo vodní nádrže Lubí. V okolí domu je minimální provoz, protože se nachází ve slepé ulici vedoucí k rodinným domům.

Základní a mateřská škola

500 m

MHD

450 m

Víceúčelové hřiště

350 m

Novostavba

Klidná rodinná lokalita

Ihned k nastěhování

Pokud vás byt zaujal, doplníme ještě, že v blízkosti bytu se nachází škola, školka, víceúčelové hřiště a zastávka MHD. Zároveň uvítáte, že bytový dům se nachází ve slepé ulici, tudíž je tu klid a automobilový provoz je minimální. Tato lokalita je tak ideální jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro starší občany, kteří si potrpí na klid a soukromí. 

Byt je volný k nastěhování ihned. 

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?