Prodej krásného bytu 3+1 v Třebíči – Borovině

PRODÁNO

Hledáte poklidné bydlení v okrajové části města? Ale přesto s možností snadné dostupnosti do centra? Chcete se vyhnout často velmi nákladné a časově náročné rekonstrukci a bydlet pohodlně a ihned? Tento byt o dispozici 3+1 v Borovině v Třebíči je pro Vás tou správnou volbou.

Rychle se rozvíjející čtvrť města Třebíče – Borovina láka nejenom příjemnou atmosférou, kterou vytváří okolní příroda, Borovínský rybník nebo Libušino údolí, ale i dobrou občanskou vybaveností (ZŠ, MŠ, lékař a lékarna, obchody, posilovna, multifunkční sportovní a dětské hřiště) a rychlým dopravním spojením v podobě MHD.

Bytová jednotka o velikosti 74 m2 je díky nedávné, velmi zdařilé, rekonstrukci ve velmi dobrém stavu. Celkovou revitalizací prošel také samotný bytový dům. Noví majitelé jistě ocenění přístavbu výtahu a nového, prostorného, jižně orientovaného balkónu.  K bytu také náleží sklepní kóje a společné prostory - kočárkárna/kolárna a prádelna/sušárna. Nespornou výhodou je i možnost parkování přímo před domem nebo na 50 m vzdáleném parkovišti u sportovního hřiště.

Prodej krásného bytu 3+1 v Třebíči – Borovině

Dobře řešená kuchyně

V již vybavené kuchyňské lince s veškerými vestavnými spotřebiči a dostatkem úložného místa najde jistě zalíbení každá hospodyně.

Světlý a jemný interiér

Celý byt je laděný do světlých tónů díky čemuž působí prostorným dojmem. Dostatek místa v obývacím pokoji poté dává možnost nejen relaxování na sedací soupravě, ale i společnému rodinnému stravování u jídelního stolu.

Prodej krásného bytu 3+1 v Třebíči – Borovině
Prodej krásného bytu 3+1 v Třebíči – Borovině

Žádné další starosti

Celková kompletní rekonstrukce, která proběhla v období let 2017 a 2018 dala bytu svěží a atraktivní vzhled. Budoucím majitelům tedy odpadá počáteční finanční a časová zátěž s jeho úpravami.

Kompletní rekonstrukce bytu

Byt je pro Vás nachystaný ihned k nastěhování a s velkou úsporou počátečních nákladů.

Klidná část města

Pohodová atmosféra, sportovní vyžití a příroda.

Revitalizace bytového domu

Revitalizace vč. zateplení bytového domu, nová fasáda, plastová okna, nové výtahy a přístavba prostorných balkónů.

Ihned k nastěhování

Velmi dobrý stav bytu i bytového domu

Klidná část města

Pokud vás byt zaujal, doplníme ještě, že v blízkosti bytu se nachází škola, školka, víceúčelové hřiště a zastávka MHD. Tato lokalita je tak ideální jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro starší občany, kteří si potrpí na klid a soukromí. 

Prohlédněte si také tento byt virtuální prohlídkou!

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?