Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích

PRODÁNO

Hledáte byt pro svoji rodinu? Jste nároční? V tom případě pro vás máme novostavbu, která všechny vaše požadavky bude splňovat. Moderní, světlý, třípokojový byt v nové zástavbě je právě na prodej. 

Bezúchytková kuchyně na míru s vestavnými spotřebiči, otevírání vstupních dveří pomocí čipu, vlastní garážové stání, dva sklepy a mnoho dalšího. Pojďte se s námi podívat na prezentaci toho výjimečného bytu.

 

Byt se rozprostírá na 74 metrech čtverečních a je umístěný v 1. patře bytového domu. Bydlení je orientováno na jih a kromě obytného prostoru má k dispozici také prostorný balkon (8,5 m2) a sklep umístěný přímo na patře ( 3,5 m2). 

Do bytu se dostanete pohodlně z prostor garáží umístěných v přízemí domu. Na vlastním garážovém místě o velikosti 17 m2  pohodlně zaparkujete i opravdu velké auto. K uskladnění méně potřebných věcí (jako jsou např. pneumatiky či nářadí) skvěle poslouží sklep o velikosti 2 m2 umístěný přímo vedle parkovacího místa. Ve sklepě naleznete i elektrickou zásuvku, takže ani dobití elektrokola nebo koloběžky nebude problém. Z garáží se pak dostanete suchou nohou přímo k výtahu či schodišti. Pokud vlastníte  více než jeden automobil, určitě vás potěší i naprosto bezproblémové parkování před a nebo za domem.

Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích

Elegance a jednoduchost na prvním místě

Bezúchytková kuchyňská linka s push systémy vás svojí jednoduchostí, nadčasovostí a zároveň praktičností nadchne! Vestavné spotřebiče disponují otevíráním elektrickými pohony, rohová skříňka je vybavena ledvinami, a tak ani kousek místa nepřijde vniveč. Krásný vzhled této kuchyňské linky navržené architektem pak podtrhuje granitový dřez značky Schock či LED podsvícení.

Sladěný design v celém bytě

Interiér celého bytu se nese ve světlých barvách. Bílý lesk v kombinaci s dekorem dubu dodává bytu příjemnou atmosféru, pocit čistoty a zároveň tepla dřeva, což doplňuje i elektrický krb v obývacím pokoji.

Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích
Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích

Promyšlený interiér

Majitelé se snažili v bytě využít každý volný prostor. Díky tomu je i např. v koupelně vestavný nábytek, který skrývá zabudovaný koš na prádlo na pneumatický pohon nebo skrytou zásuvku na prací prostředky.

Úložné prostory v každé části bytu

Úložných prostor není nikdy dost. Toho si byli vědomí i majitelé bytu, a proto je celý byt zařízený vestavnými skříněmi. V zádveří se nachází šatna, která potěší každou ženu.

Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích
Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích

Světlo a výhled v hlavní roli

Výhled z bytu je přímo do krásné přírody Lorenzových sadů. Díky orientaci na jih je v bytě dostatek světla. Zároveň díky poloze balkonu nesvítí přímo do bytu, takže se byt v létě nepřehřívá. Dostatek soukromí zaručí luxusní závěsy od firmy Diamond Design šité na míru.

Perfektní lokalita ve slepé ulici

Umístění tohoto bytu je jedinečné. Bytový dům se nachází kousek od centra města, ale hned za domem je překrásné prostředí okolo vodní nádrže Lubí. V okolí domu je minimální provoz, protože se nachází ve slepé ulici vedoucí k rodinným domům.

Prodej exkluzivního bytu 3+1 v Třebíči Na Kopcích

Novostavba

Elegantní a luxusní interiér

Lokalita

ZŠ a MŠ

500 m

MHD

450 m

Víceúčelové hřiště

350 m

Pokud vás byt zaujal, doplníme ještě, že v blízkosti bytu se nachází škola, školka, víceúčelové hřiště a zastávka MHD. Tato lokalita je tak ideální jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro starší občany, kteří si potrpí na klid a soukromí. 

Prohlédněte si také tento byt virtuální prohlídkou!

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?