Prodej chaty ve Velkém Meziříčí

PRODÁNO

Hledáte místo pro relax a zahradničení, ale zároveň v blízkosti města? Přijďte se podívat na chatu se zahradou v oblíbené chatařské lokalitě ve Velkém Meziříčí v těsné blízkosti Fajtova kopce!

Chata, jejíž zastavěná plocha je 27 m2, se rozprostírá na zahradě o celkové výměře 406 m2 a byla vystavěna v osmdesátých letech. Chatu tvoří zděná stavba obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou, která prošla rekonstrukcí okolo roku 2000 (nyní plechová). 

Pod chatou jsou sklepní prostory o rozměrech 3x3 metry, které jsou přístupné vstupem z jižní strany. V prvním nadzemním poschodí se nachází veranda (kuchyňka) se zádveřím a hlavní místnost, ze které je přímý vstup na terasu, ze které si užijete fantastické výhledy. Ze severní strany je přistavěna toaleta a udírna. Po dřevěných schodech se vstupuje do druhého nadzemního podlaží, které slouží jako ložnice. V chatě je přivedena elektřina i voda. Topení je zajištěno lokálním topidlem na tuhá paliva.

 

Prodej chaty ve Velkém Meziříčí

Výhled na Velké Meziříčí

Tento výhled na město si můžete vychutnávat z hlavního prostoru chaty nebo při letní snídani na terase.

Skvělá dopravní dostupnost

4 minuty od sjezdu z dálnice D1, zároveň necelé 2 km od centra Velkého Meziříčí. Ať již autem nebo pěšky, ani jedno není daleko.

Prodej chaty ve Velkém Meziříčí
Prodej chaty ve Velkém Meziříčí

Prostorný pozemek

Vzrostlá zahrada o celkové ploše 406 m2 (+ zastavěná plocha 27 m2) nabízí dostatek prostoru pro zahradničení i rekreaci.

V centru volnočasových aktivit

A pokud byste se na chatě přece jen začali nudit, okolí nabízí dostatek volnočasových aktivit, např. skiareál Fajtův kopec, rozhlednu, cyklostezky, lezeckou stěnu a mnoho dalšího.

Prodej chaty ve Velkém Meziříčí

Oblíbená lokalita

Výborná dostupnost

Aktivity v okolí

Ski areál Fajtův Kopec

4 min

Velké Meziříčí – centrum

5 min

Sjezd D1

4 min

Cena chaty zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?