Prodej chaty v oblíbené chatařské oblasti u Kozlan

PRODÁNO

V těsné blízkosti obce Kozlany, pouhých 15 kilometrů od Třebíče, se nachází oblíbená chatařská oblast, ve které si právě nyní můžete zakoupit chatu v těsné blízkosti vodní nádrže Dalešice.

Chata téměř čtvercového půdorysu, jejiž zastavěná plocha je 49 m2, se rozprostírá  na vlastním pozemku o celkové výměře 260 m2. Chata se skládá z jednoho podzemního (sklep) a dvou nadzemních poschodí, je částečně zděná a má sedlovou plechovou střechu. Celková užitná velikost chaty je cca 100 m2. Chata má přidělené evidenční číslo, vede k ní obecní příjezdová cesta, a je určena k rekonstrukci.

V přízemí se nachází zádveří, prostor pro kuchyni, obývací pokoj a toaleta. Schodištěm z obývacího pokoje se stoupá do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází chodba, ložnice a pokoj. Z ložnice je vstup na terasu, ze které je výhled do lesů. V chatě je přivedená elektřina, vytápění je zajištěno lokálním topidlem na tuhá paliva, odpad je řešený jímkou.

Prodej chaty v oblíbené chatařské oblasti u Kozlan

Překrásné okolí vodní nádrže Dalšice vás naprosto nadchne. Chata se nachází v úžasném prostředí lesa, které vybízí k nekonečný procházkám krásnou přírodou.

Chata je kompletně vystěhovaná a připravena na nastěhování svých nových majitelů.

Prodej chaty v oblíbené chatařské oblasti u Kozlan

Ihned k předání

Turisticky zajímavé okolí

Dobrá dopravní dostupnost

Třebíč

15 km

Hartvíkovice

3 km

Dalešice

7 km

Okolí tohoto místa je jedinečné: vodní nádrž Dalešice, přírodní rezervace Staré duby, Kozlovské skály, zřícenina hradu Kozlov a Holoubek, skála Malá Wilsonka, Autocamp Wilsonka, Letecké muzeum, cyklostezky a spousta dalšího. Ale o tom se přijďte přesvědčit sami.

Cena chaty zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Na prohlídce se na Vás bude těšit Ing. Veronika Křečková.

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?