Prodej chaty u Hrotovic

prodáno

Doslova místo, kde dávají lišky dobrou noc. Naprosté splynutí s přírodou. Avšak v dochozí vzdálenosti do obchodů. Pokud jste si vysnili místo, kde budete trávit ničím nerušený čas se svojí rodinou, nebo hledáte prostor pro zahrádku, anebo jen chcete opustit na víkend ruch města, můžete přestat snít. Přesně takové místo existuje a nachází se nedaleko Hrotovic, kousek od Dalešické přehrady.

Chata o velikosti 57 m2 se nachází na pozemku o celkové rozloze 525 m2. Chata má hliníkovou střechu a je připojena k elektřině, kanalizaci, voda je brána z městské studni. Vytápění je zajištěno lokálními kamny na dřevo. V prvním nadzemním podlaží je obývací pokoj (13 m2), kuchyně, sprchový kout a toaleta (9 m2). V podkroví se nachází ložnice (13 m2). Podél chaty je terasa s posezením, ze které je krásný výhled na vzrostlou zahradu, a dřevník. Okolo celého pozemku jsou vzrostlé stromy a keře, které poskytují dokonalé soukromí. 

 

Prodej chaty u Hrotovic

Letní večery strávené na terase

Krásné (nejen) letní večery si můžete užívat na terase s výhledem přímo do zahrady. Sledovat ročním obdobím měnící se zahradu vás nadchne!

Oáza klidu

Chata je zasazena do vzrostlé zahrady. Díky tomu si můžete užívat ničím nerušený klid a soukromí.

Prodej chaty u Hrotovic
Prodej chaty u Hrotovic

Přírodní koupaliště

Jen pár metrů od chaty se nachází koupaliště se skluzavkami a dalším vyžitím.

Pozemek
525 m2

Chata
57 m2

Terasa s posezením

Třebíč

20 km

Hrotovice

2 km

Dalešice

4 km

Na tomto místě vás nejvíce zaujme okolní příroda. Procházky smíšenými lesy s památnými stromy (lípy, duby, platany) a studánky, naučné stezky Hrotovicka. Nedaleko chaty jsou dva rybníky – jeden určený pro rybolov a druhý slouží jako přírodní koupaliště. Ale i okolí Hrotovic nabídne spoustu přírodních atrakcí. Jen pět kilometrů od chaty se nachází Dalešice – Dalešický pivovar, místo filmových postřižin, nebo Dalešická přehrada s vodní dopravou. Dalšími přírodními lákadly jsou pak Pachrův mlýn, Mohelenská hadcová step, údolí řeky Oslavy, zámek Hrotovice, rozhledna Babylon, zámek a wellnes Valeč. Nabídka vyžití je opravdu pestrá, tady se nudit nebudete.

Ale už dost psaní. Tohle musíte zažít. Přijďte na vlastní kůži nasát jedinečnou atmosféru tohoto místa.

Cena chaty zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těším se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?