Prodej krásného bytu 2+1 v Třebíči

PRODÁNO

Hledáte bydlení v klidné, rozvíjející se části města s přírodou na dosah ruky? V tomto případě pro vás máme ideální byt o velikosti 2+1 v Borovině v Třebíči.

Veškerá občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, sportovní využití pro dospělé i děti, nebo Borovínský rybník s vodními aktivitami, to vše vám městská část Borovina nabízí. Skvělou dostupnost do centra města, které je vzdálené přibližně dva kilometry, vám například zajistí městská hromadná doprava. Tato lokalita je skvělá jak pro rodiny, tak pro mladé páry jako první bydlení, nebo jako výborná investiční příležitost.

Bytová jednotka o velikosti 56 metrů čtverečních je po velice zdařilé celkové rekonstrukci, která proběhla v roce 2018. Ve skvělém stavu je i bytový dům, který také prošel celkovou revitalizací - zateplení domu včetně nové fasády, plastová okna, nebo nové lodžie. Výstavba výtahu je naplánována na přelom roku 2022/2023.  Noví majitelé jistě ocení, že k bytové jednotce náleží sklepní kóje a společné prostory - kočárkárna/kolárna a prádelna/sušárna . Parkování je možné před domem i za ním.

Prodej krásného bytu 2+1 v Třebíči

Moderní design

Kuchyně je vybavená novou, moderní kuchyňskou linkou vyrobenou na míru s vestavnými spotřebiči. Důraz byl kladen na využití veškerého prostoru. Díky tomu je v kuchyni dostatek úložného místa.
Okno nad kuchyňskou deskou vám zajistí přísun denního světla při chystání vašich oblíbených pokrmů.

Prosvětlený a čistý interiér

Díky skvěle zvoleným barvám v interiéru je byt prosvětlený a čistý. Propojením kuchyně s obývacím pokojem budete neustále v centru dění.

Prodej krásného bytu 2+1 v Třebíči
Prodej krásného bytu 2+1 v Třebíči

Výhled do přírody

Z lodžie o velikosti téměř 3 metry čtvereční, která je orientována na jižní světovou stranu, budete mít krásné výhledy do přírody přímo do korun stromů.

Prostorná koupelna se sprchovým koutem

Dominantou krásně zrekonstruované koupelny je velký vestavný sprchový kout. Prostor pro pračku a sušičku je ve vedlejší místnosti s toaletou, tudíž nezmenšují prostory koupelny.

Prodej krásného bytu 2+1 v Třebíči

Kompletní rekonstrukce bytu

Byt je po celkové rekonstrukci a není potřeba řešit žádné další vícenáklady. Prostě se jen do svého nového domova nastěhujte.

Rozvíjející se městská část

Mateřská škola, základní škola, dětská hřiště, posilovna, vlakové nádraží, MHD, obvodní a zubní lékaři, lékárna, Borovínský rybník s vodními aktivitami, to vše a mnohem více Borovina nabízí.

Revitalizace bytového domu

Zateplení domu, nová fasáda, plastová okna a lodžie, během roku realizace výtahu.

Supermarket

500 m

Centrum města

2 km

ZŠ + MŠ

1 km

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte si s námi domluvit prohlídku a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně.

Na prohlídce se na vás bude těšit Ing. Tomáš Novotný.

Chcete i vy prodat nemovitost?