Prodej novostavby bytu 2+kk v Třebíči – Borovině

PRODÁNO

Pouhé 2 kilometry od centra Třebíče se slibně rozvíjí městská část Borovina. Nabízí nejen skvělou dostupnost do města, včetně MHD, ale také zázemí v podobě mateřské a základní školy. Tato lokalita je tedy ideální pro rodinu s dětmi. Na své si zde přijdou milovníci přírody, která je na dosah ruky, ale také sportovci všech generací. Ať už na dětském hřišti přímo před domem, ve venkovní posilovně nebo na malebném Borovínském rybníce.

A protože se do této části města rádi vracíme, nabízíme vám tentokrát k prodeji krásný byt o výměře 51 metrů čtverečních ve druhém nadzemním podlaží domu. Původní dispozice rozlohově prostorného bytu 1+kk byla upravena na 2+kk – v prostorném obývacím pokoji vznikl plnohodnotný pokoj – ložnice. Díky této úpravě se byt proměnil na místo vhodné pro bydlení mladé rodiny, nebo velmi dobrá investiční příležitost. Orientace bytu je na severo-západ a kromě obytného prostoru mají budoucí vlastníci k dispozici také prostorný balkon a sklep.

Prodej novostavby bytu 2+kk v Třebíči – Borovině

Velkoformátová hliníková okna v každé obytné místnosti

Byt vás okouzlí nejen svým prostorem, ale také vysokými stropy i výhledem na severozápadní stranu z velkých hliníkových oken v obou obytných místnostech.

Úprava dispozice původní 1+kk

Opravdu prostorný byto dispozici 1+kk byl sádrokartonovými příčkami upraven na 2+kk. Touto změnou vznikl oddělený pokoj na spaní, stále však zůstala prostorná kuchyňská část s obývacím pokojem.

Prodej novostavby bytu 2+kk v Třebíči – Borovině
Prodej novostavby bytu 2+kk v Třebíči – Borovině

Prostorná koupelna

Ačkoli se nacházíme v bytě s původní dispozicí 1+kk, překvapí vás prostorná koupelna, ve které je místo pro vanu se zástěnou, umyvadlo, toaletu, pračku a sušičku, a přitom je v koupelně stále dostatek prostoru.

V přilehlém okolí naleznete vše, co k životu potřebujete

Užívat si můžete nejen krásné nové bydlení, ale i blízkou přírodu, dětské hřiště přímo před domem, dvě víceúčelová hřiště v okolí, posilovnu přímo naproti bytu, venkovní posilovnu, výlety po okolních cyklostezkách či aktivity na Borovínském rybníce jako třeba wakeboarding.

Prodej novostavby bytu 2+kk v Třebíči – Borovině

Interiér

Minimalistický design moderního interiéru nadchne každého.

Novostavba

Kolaudace bytového domu proběhla teprve v roce 2018, byt tedy ještě téměř voní novotou.

Lokalita

Bydlení bez kompromisu mezi městem a přírodou.

Centrum města

2 km

ZŠ a MŠ Bartuškova

1 km

Lékárna

100 m

Skvělým bonusem jsou také nízké náklady na bydlení. Byt dostanete částečně vybavený a můžete si jej tak naplno užívat ihned. 

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?