Prodej bytu 2+1 v Třebíči – Borovině

PRODÁNO

Pouhé dva kilometry od centra města Třebíče se velmi rychle rozvíjí její část Borovina. Tato část města se těší stále větší oblibě. Své obyvatele si získává nejen dobrou občanskou vybaveností (naleznete zde ZŠ, MŠ, lékárnu, obchody, posilovnu, …), dopravním spojením v podobě MHD, ale především pak krásnou přírodou. Ať už vás osloví procházky Libušiným údolím, sportovní vyžití na Borovínském rybníce v podobě wakeboardingu, nebo venkovní posilovna. Na své si zde přijde každá věková generace.

Do bytu o dispozici 2+1 vstoupíte prostornou chodbou, ze které je vstup na toaletu. Přímo proti vstupním dveřím se nachází šatna, která nabízí dostatek úložných prostor. Z chodby se poté vchází do obývacího pokoje, naproti je umístěna ložnice, ze které je přímý vstup na prostornou lodžii. Kuchyně je velmi dobře řešená tak, že se do ní vleze i jídelní stůl.  Koupelna je oddělená od toalety a je v ní prostor pro sprchový kout a pračku. K bytu náleží sklepní kóje umístěna v přízemí bytového domu.

Prodej bytu 2+1 v Třebíči – Borovině

Byt po zdařilé rekonstrukci

Byt prošel v letech 2020 a 2022 rekonstrukcí. V bytě je udělané nové jádro, koupelna, podlahy, dveře, výmalba a na nové majitele tak nečekají žádné starosti – jen se nastěhovat. Byt působí krásně prosvětleným a vzdušným dojmem.

Dostatek prostoru

Byt díky použitým světlým materiálům působí velmi světlým a prostorným dojmem.

Prodej bytu 2+1 v Třebíči – Borovině
Prodej bytu 2+1 v Třebíči – Borovině

Bytový dům po revitalizaci

Byt se nachází ve druhém patře panelového domu z celkových čtyř. Nové majitele potěší informace, že bytový dům má nová okna, fasádu a výtah z roku 2020. Před domem je dostatek parkovacích míst.

Byt po rekonstrukci

Byt jsme pro vás připravili tak, abyste si ho mohli začít rovnou užívat. Prošel výměnou podlah, dveří, výmalbou, před dvěma lety nové jádro, okna, fasáda a výtah.

Klidná okrajová část města

Příroda na dosah ruky a sportovní hřiště dopřejí nejenom odpočinek, ale i sportovní vyžití.

Občanská vybavenost a přímé spojení do centra

MŠ, dětská lékařka, obchod COOP, PENNY, nová sportoviště, MHD, vlaková zastávka a udržované čisté prostředí neustále zvyšují atraktivitu této oblasti.

Byt po rekonstrukci

Klidná část obce s přírodou

Ihned k nastěhování

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

 

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?