Prodej dvoupokojového bytu v Třebíči

PRODÁNO

Třebíčská Borovina je stále vyhledávanější lokalitou pro klidné bydlení. Krásná příroda a zároveň pouhých pár minut od centra města. Lokalita s občanskou vybaveností jako je mateřská či základní škola, sportoviště nebo rybník s možností vodních sportů.

Právě zde nyní nabízíme ideální startovací či investiční byt. Jedná se byt s původní dispozicí 1+1, který je ale díky dobře promyšlené rekonstrukci předělaný na menší 2+kk. 

V bytě se nachází obývací pokoj s kuchyňskou linkou a vstup na balkon. Z chodby se dále vstupuje do ložnice a koupelny s toaletou. I v tomto malém bytě je v koupelně prostor pro pračku se sušičkou a malou vanu. Celková výměra bytu je 35 m2 a zahrnuje sklep 2 m2 a balkon 3 m2.

Celá budova je po rekonstrukci – zateplení, fasáda, plastová okna, balkony a výtah. Parkovacích míst je dostatek v okolí bytového domu.

Prodej dvoupokojového bytu v Třebíči

Nová dispozice díky rekonstrukci

Díky dobře řešené rekonstrukci vznikl z původního 1+1 bytu menší byt 2+kk. Kuchyňská linka je ve světlých tónech a celý interiér je prosvětlený.

Malá koupelna, ale spousta místa

Ikdyž jsme v původním 1+1 majitelé navrhli novou dispozici koupelny tak, že se do ní vešla i pračka se sušičkou. A pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, zda mají radši vanu nebo sprchový kout, nabízíme tento kompromis.

Prodej dvoupokojového bytu v Třebíči

Byt po rekonstrukci

Byt je po celkové rekonstrukci a není potřeba řešit žádné další vícenáklady. Prostě se jen do svého nového domova nastěhujte nebo ho pronajměte.

Rozvíjející se městská část

Mateřská škola, základní škola, dětská hřiště, posilovna, vlakové nádraží, MHD, obvodní a zubní lékaři, lékárna, Borovínský rybník s vodními aktivitami, to vše a mnohem více Borovina nabízí.

Revitalizovaný bytový dům

Zateplení domu, nová fasáda, plastová okna, balkony a výtah.

Obchod

30 m

Centrum města

2 km

MŠ a ZŠ

2 km

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte si s námi domluvit prohlídku a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně.

Na prohlídce se na vás bude těšit Ing. Veronika Křečková.

Chcete i vy prodat nemovitost?