Prodej bytu 1+kk v centru Jihlavy

prodáno

Hledáte nemovitost, která je přímo v centru dění? Hledáte startovací byt, nebo vyhlížíte investiční příležitost? Právě nabízíme k prodeji tento krásný jednopokojový byt  v centru Jihlavy, přímo u Brány Matky Boží. 

Tento byt umístěný ve druhém patře o celkových rozměrech 22 m2 se skládá z chodby, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a výhledem do klidného vnitrobloku. Byt je po kompletní rekonstukci, kterou prošly odpady, voda, rozvody elektřiny, omítky, podlaha, koupelna i kuchyně. V bytě  vás zaujmou původní trámy. Bytový dům prochází postupnou rekonstrukcí, která by měla být v tomto roce dokončena.

Prodej bytu 1+kk v centru Jihlavy

Designový interiér

Byt je po kompletní rekonstrukci a pyšní se krásným designem, se kterým si vyhrála sama paní majitelka. Moderní interiér, který ale respektuje historii budovy.

Prostorná historická chodba

V této památkově chráněné budově ze 16. století na vás historie dýchá na každém kroku. Ať už se jedná o krásné chodby, které prochází postupnou rekonstrukcí, nebo třeba přístup k jihlavskému podzemí. V domě se nachází 6 bytových jednotek, jedna komerční a společné uzavřené nádvoří.

Prodej bytu 1+kk v centru Jihlavy

Bydlení bez dalších investic

Byt je po kompletní rekonstrukci a prodává se vybavený. Stačí se nastěhovat.

Skvělá příležitost pro investory

Tento byt je ideálním startovacím bytem, či skvělou investiční příležitostí, ať již k dlouhodobému, tak i krátkodobému pronájmu.

Krásná lokalita uprostřed Jihlavy

Byt se nachází přímo v historickém centru města Jihlava, kde v pochozí vzdálenosti najdete vše potřebné pro život.

Vysoká škola polytechnická

650 m

Masarykovo náměstí

200 m

OC City park

600 m

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte si s námi domluvit prohlídku a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně.

Na prohlídce se na vás bude těšit Ing. Veronika Křečková.

Chcete i vy prodat nemovitost?