Prodej bytu 2+1 v Brně – Bystrc

PRODÁNO

Výhledy z lodžie do korun stromů. Procházkou ke krásnému prostředí Brněnské přehrady nebo obory Holedná, ale zároveň 15 min do centra autem nebo 3 minuty na zastávku MHD. To vše nabízí byt v lokalitě brněnské městské části Bystrc.

Byt se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. Se svojí dispozicí 2+1 a velikostí 62 metrů čtverečních nabízí dostatek prostoru pro pár či rodinu. Po vstupu do bytu se prochází chodbou, ze které je vstup na samostatnou toaletu a všech obytných pokojů. Z obývacího pokoje je přímý vstup na lodžii a je orientovaný na východ. Ložnice i kuchyně jsou orientovány na východ. Z kuchyně je vstup do koupelny, ve které se nachází vana a prostor pro pračku. Další neopomenutelnou místností je samostatná šatna, která nabízí dostatek prostoru na uložení věcí.

Prodej bytu 2+1 v Brně – Bystrc

Dostatek světla a prostoru

Byt je přirozeně krásně prosvětlený, díky čemu působí prostorným dojmem.

Volný čas strávený v okolí

Okolní příroda přímo vybízí ke strávení aktivního času v této krásné lokalitě.

Prodej bytu 2+1 v Brně – Bystrc

K nastěhování ihned.

Brněnská přehrada

1,4 km

Základní škola a gymnázium

150 m

Zastávka MHD

400 m

V těsné blízkosti bytu naleznete vše důležité: základní školu Vejrostova, gymnázium, sportovní a dětská hřiště, tenisové kurty, venkovní posilovnu, obchodní centrum MAX a spoustu dalšího. V širším okolí pak stojí za zmínku zoologická zahrada, hrad Veveří nebo wellness centrum Infinit Maximus nebo Žebětínský rybník.

Cena bytu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Neváhejte a přijďte si své nové místo k životu prohlédnout osobně. 

Na prohlídce se na Vás bude těšit Ing. Veronika Křečková.

Těšíme se na vás.

Chcete i vy prodat nemovitost?