Prodej rodinného domu s velkou zahradou

PRODÁNO

Hledáte již dlouho pozemek pro výstavbu rodinného domu? Nemáte zkušenosti ani čas řešit výstavbu? V tom případě je pro Vás nabídka novostavby z roku 2012 o rozloze 130 m2 (zastavěná plocha a nádvoří 70 m2) se zahradou 960 m2 ideální volba. 

Tento dvoupatrový rodinný dům je ve velmi dobrém stavu a již částečně zařízen pro nové vlastníky.  Dispozice domu je 5+kk a je tak vhodný i pro velkou rodinu. 

Prodej rodinného domu s velkou zahradou

Vstupními dveřmi vstoupíte do prostorného zádveří, ze kterého projdete přímo do pokoje, který v současnosti slouží jako pracovna, případně lze ale využít jako velkou šatnu. Přízemím se dále prochází kolem místnosti s toaletou, prostorem pro pračku a sušičku. Následuje obytná část, které dominuje prostorná kuchyně propojená s obývacím pokojem, ze kterého je přímý vstup na terasu a zahradu. Pro letní slunečné dny je na terase připravené pergolou zastřešené posezení.

Schodištěm se přímo z obývacího pokoje dostanete do patra – do klidové části domu. 

V patře naleznete ložnici a dva pokoje. V koupelně se nachází jak sprchový kout, tak vana a druhá toaleta. Je tak oddělené soukromí majitelů od obytné části domu.

Prodej rodinného domu s velkou zahradou
Prodej rodinného domu s velkou zahradou

Na zahradu se dostanete nejen z obývacího pokoje, ale i vstupní příjezdovou bránou, případně lze přístup vytvořit ze zadní části zahrady.

Díky krátké době od výstavby a průběžné péči a starostlivosti majitelů je dům ve velmi dobrém stavu, a připraven tak k nastěhování nových majitelů bez dalších nákladů na případnou rekonstrukci.

Novostavba z roku 2012

Dům byl postavený a zkolaudovaný v roce 2012.

Prostorná zahrada

K domu náleží zahrada o velikosti 960 m2, která poskytuje dostatek soukromí a prostoru novým majitelům.

Částečně zařízený dům připravený k nastěhování.

Dům je částečně zařízený a pro nového majitele připravený k nastěhování ihned.

Dukovany

16 km

Třebíč

16 km

Moravské Budějovice

15 km

Velkým plusem Myslibořic je veškerá občanská vybavenost, která se zde nachází (MŠ a ZŠ až do 9. třídy, dětské hřiště, ordinace praktického a zubního lékaře, potraviny a drogérie, včetně autobusového spojení do měst).

Noví majitelé jistě ocení, že dům je velmi úsporný – měsíční náklady na bydlení tříčlenné rodiny se pohybují okolo velmi příjemných 3.000 Kč (zálohy elektrika, voda, plny + internet). 

Cena rodinného domu zahrnuje provizi, právní, finanční a administrativní servis. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování nemovitosti.

Pokud Vás nabídka zaujala, těšíme se na Vás na prohlídce.

Chcete i vy prodat nemovitost?