Prodej třípokojového bytu po rekonstrukci kousek od centra města

PRODÁNO

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zařízenou bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk a celkové výměře 58 m2. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží z celkových čtyř a je situován na jihovýchod. 

Při vstupu do bytu se po pravé straně zádveří nachází samostatné WC s oknem. Dále se vstupuje do ložnice, která je situována na jih. Následuje chodba, která vede přímo do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Kuchyňská linka vč. spotřebičů je součástí prodeje, stejně tak téměř veškeré vybavení zobrazené na fotografiích. Z dalšího pokoje se vstupuje do koupelny. V koupelně se nachází sprchový kout a prostor pro pračku se sušičkou. Noví majitelé také jistě v koupelně ocení podlahové vytápění a okno. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2018. Má nové odpady a částečně elektřinu. K bytu náleží balkon v mezipatře, zahrada v okolí bytového domu, prostorný sklep a další úložný prostor se nachází na půdě. V roce 2003 prošel rekonstrukcí též bytový dům (nová plastová okna, fasáda). Byt je vhodný pro jakoukoli generaci–jako startovací nebo jako zajímavá investiční příležitost. 

Podlahové vytápění

Zařízený byt připravený k nastěhování nových majitelů

Lokalita u Balinského údolí

Nemovitost se nachází ve výborné a klidné lokalitě města Velké Meziříčí. Milovníci přírody přivítají dlouhé procházky v přírodním parku Balinské údolí, koupání na nedalekém koupališti, nebo velmi dobrou dostupnost obchodů a dopravy. Možnost finanční a právní konzultace a zajištění financování nemovitosti je samozřejmostí. Cena bytové jednotky včetně provize zahrnuje právní, finanční a administrativní servis.

Chcete i vy prodat nemovitost?