Pronájem novostavby bytu 4+kk s terasou

PRONAJATO

Hledáte prostorný a luxusní byt k pronájmu v perfektní lokalitě Třebíče? Máte rádi soukromí a milujete sledování krásných západů slunce nad městem?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem novostavby prostorného, slunného a nadstandardně zařízeného bytu o dispozici 4+kk s jihozápadní orientací. S velkorysým prostorem 101 m2 Vám nabízíme možnost bydlení v žádané lokalitě Třebíče. 

Při vstupu Vás zaujme prostorná vstupní hala jejíž součástí je šatna. Prostorný obývací pokoj s kuchyní má přímý vstup na terasu, která Vás ohromí svojí velikostí 25 m2 a na které můžete trávit příjemné podzimní večery. Tři pokoje zajistí dostatek soukromí pro každého člena rodiny. Koupelna nabízí prostorný sprchový kout, dvě umyvadla a WC, druhé WC je oddělené. V bytě je dostatek úložných prostor, které velká rodina jistě ocení. Byt se pronajímá vč. kuchyňské linky se spotřebiči (americká lednice, myčka nádobí, parní trouba apod.). 

Více než 100 m2 podlahové plochy

Terasa 25 m2 s výhledem na město

Nadstandardně zařízeno nábytkem na míru

Pokud nehledáte obyčejný byt, kterých je v nabídce spousta, ale chcete něco opravu extra, tento byt je pro Vás ten pravý. 

Pokud Vás nabídka tohoto jedinečného bytu zaujala, budu se na vás těšit na prohlídkách.

Chcete i vy pronajmout nemovitost?