Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 v Třebíči

PRODÁNO

Klidná okrajová část města s přímým spojením do centra, veškerá občanská vybavenost a uklidňující příroda s rybníkem na dosah ruky s možností sportovního vyžití pro děti i dospělé. To vše nabízí zrekonstruovaný a již částečně zařízený byt v Borovině v Třebíči, který jsme v našem exkluzivním zastoupení připravili pro nové majitele.

Podstatnou výhodou bytového domu i samotné bytové jednotky je jejich výborný stav. Průběžné rekonstrukce, nové balkóny, čištění fasády a zateplení je známkou dobře fungujícího správcovství a dobrých sousedských vztahů.

Budoucím majitelům usnadní nastěhování fakt, že byt se prodává zařízený a připravený tak k bydlení nových majitelů. I proto je tento byt o velikosti 62 m2 a dispozici 3+1 ideálním řešením bydlení jak pro páry, tak i rodiny.

Byt je situovaný ve 3. nadzemním podlaží z celkových devíti. Okna orientovaná na jiho-východ dopřávají dostatečný přísun světla do bytu po celý den.

Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 v Třebíči

Za vstupními dveřmi se nachází zádveří, na jehož pravé straně je odkládací prostor s botníkem a vestavěnými skříněmi, které poskytují dostatek místa k uložení všech potřebných věcí. Je tak velice dobře využité každé místo. Ze zádveří se dále přichází do obývací pokoje, ze kterého je vstup na lodžii. Toto místo si oblíbíte především díky krásnému výhledu na rybník a do přírody.

Součástí prodeje je i zařízená kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Opět je zde zcela využitý každý prostor, kdy je proti kuchyňské lince umístěný další odkládací prostor. Celý pokoj s kuchyní nabízí dostatek prostoru k tomu, aby se u stolu mohla scházet celá rodina.

Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 v Třebíči
Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 v Třebíči

Ač je byt vzdálený pouhých 10 minut od centra Třebíče, z lodžie bytu se naskytuje překrásný výhled od okolní krajiny. V těsné blízkosti se nachází rybník, který nadchne především příznivce wakeboardingu, víceúčelové hřiště, venkovní posilovna nebo cyklostezka.

Rekonstruovaný a zařízený byt

Průběžné rekonstrukce a pravidelné udržování bytové jednotky od stávajících majitelů umožňují okamžité nastěhování a start nového bydlení s minimálními počátečními náklady.

Klidná okrajová část města

Příroda na dosah ruky a sportovní hřiště dopřejí nejenom odpočinek, ale i sportovní vyžití.

Občanská vybavenost a přímé spojení do centra

MŠ, dětská lékařka, obchod COOP, PENNY, nová sportoviště, MHD, vlaková zastávka a udržované čisté prostředí neustále zvyšují atraktivitu této oblasti.

Klidná část obce s přírodou

Zařízeno a připraveno k bydlení

10 min. do centra

Ideální umístění bytového domu v klidné části města Třebíč – Borovina zaručuje nejenom bezproblémové parkování ihned u vchodu, ale také okolní přírodu a zcela nové víceúčelové sportovní hřiště. Rodiče jistě ocenění MŠ a dětskou lékařku nacházející se hned vedle bytového domu. Vzhledem ke zvyšující se atraktivitě třebíčské části Borovina je byt vhodný i jako investiční příležitost.

Možnost finanční a právní konzultace a zajištění financování nemovitosti je samozřejmostí.

Chcete i vy prodat nemovitost?