Prodej rodinného domu 5+kk v Myslibořicích

Cena: REZERVOVÁNO

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům 5+kk o rozloze 140 m2 (zastavěná plocha a nádvoří 70 m2) dokončený a zkolaudovaný v roce 2012.

Vstupními dveřmi vstoupíte do prostorného zádveří, ze kterého projdete přímo do pokoje, který v současnosti slouží jako pracovna, případně lze ale využít jako velkou šatnu. Přízemím se dále prochází kolem místnosti s toaletou, prostorem pro pračku a sušičku. Následuje obytná část, které dominuje prostorná kuchyně propojená s obývacím pokojem, ze kterého je přímý vstup na terasu a zahradu. Pro letní slunečné dny je na terase připravené pergolou zastřešené posezení.

Schodištěm se přímo z obývacího pokoje dostanete do patra – do klidové části domu. V patře naleznete ložnici a dva pokoje. V koupelně se nachází jak sprchový kout, tak vana a druhá toaleta. Je tak oddělené soukromí majitelů od obytné části domu.

Dům se rozprostírá na pozemku o rozloze 960 m2, což je prostor, který již nabízí novým majitelům spoustu využití. Ať se rozhodnete zahradu využívat k odpočinku pod pergolou nebo u bazénu či vířivky, zahradničení nebo čemukoli dalšímu, prostor zahrady vám svými velkorysými rozměry dovoluje realizovat všechny vaše sny. Na zahradu se dostanete nejen z obývacího pokoje, ale i vstupní příjezdovou bránou, případně lze přístup vytvořit ze zadní části zahrady.

Díky krátké době od výstavby a průběžné péči a starostlivosti majitelů je dům ve velmi dobrém stavu, a připraven tak k nastěhování nových majitelů bez dalších nákladů na případnou rekonstrukci.

Dům se nachází v obci Myslibořice přímo na trase Třebíč – Dukovany (Třebíč 15 km, Jaroměřice nad Rokytnou 6 km a Dukovany 15 km).

V obci Myslibořice je k dispozici veškerá občanská vybavenost (MŠ a ZŠ až do 9. třídy, dětské hřiště, ordinace praktického a zubního lékaře, potraviny a drogérie, včetně autobusového spojení do měst). Dům je velmi úsporný, měsíční náklady na bydlení tříčlenné rodiny se pohybují okolo velmi příjemných 3.000 Kč (zálohy elektřina, voda, plyn a internet).

Cena rodinného domu včetně provize za právní, finanční a administrativní servis je 4.890.000 Kč. Zajistíme pro Vás nejvýhodnější financování nemovitosti. Bližší info u RK.